top of page

         İnşaat sektöründe izolasyon, imalat, alçı-sıva, alçıpan bölme duvarlar, asma tavanlar, boya, endüstriyel zemin şapları, epoksi zemin kaplamaları, epoksi boya uygulamaları, seramik ve mermer/granit uygulamaları, mimari çizimler ile dekorasyon uygulamaları yaparak kazandığımız tecrübe ve iş hacmiyle CÖMERT İNŞAAT olarak hizmet vermekteyiz.

     1993 Yılında faaliyete başlayan firmamız inşaat ince işleri, temel      izolasyonları, su izolasyonları, ısı izolasyonları, çatı izolasyonları,             endüstiriyel zemin şapları yapımında kalitesinden taviz vermeyen,         sektörünün önde gelen firmalardandır.

     Cömert İnşaat 1993 yılında Recep Cömert tarafından Balıkesir’de inşaat ince işleri yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan   itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firma güçlü teknik kadrosu, kaliteli hizmeti ve yönetimi sayesinde güçlü bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.  

     Yapmış olduğu bütün inşaat işlerinde malzeme, işçilik, kaliteye verdiği değer ve önem her zaman birinci plandadır.

BİZ ?

Vizyonumuz

     Çağdaş teknolojiye hakim, kurumsallaşmış ve sürekli kendini iyileştiren yapımız ile ”Süreklilik ve Güvenilirlik özelliğine sahip Kaliteyi Yaratarak Markalaşmak”

Misyonumuz

     Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında Kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden Dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmak.

bottom of page